Кампанія #SaveGenderMuseum

FAQ

FAQs

Що таке #SaveGenderMuseum?

Міжнародна кампанія в підтримку Харківського GENDERMUSEUM, який знаходиться на грані закриття у зв’язку зі складною ситуацією в країні.

Хто це організує?

#SaveGenderMuseum — це проект, розроблений іспанською художницею María (Pimienta) Sánchez у рамках європейської волонтерської служби (EVS) в Україні у співпраці з засновницями GenderMuseum: директоркою Тетяною Ісаєвою та дизайнеркою Марією Чорною та з багатьма іншими людьми, які добровільно приймають участь у програмі надання допомоги у розвитку цієї ініціативи.

All rights reserved © GENDERMUSEUM, © María Sánchez García, 2015

ЧОМУ?

GENDERMUSEUM в Харкові — єдиний такий музей в місті, єдиний в країні. Єдиний на теренах колишнього Радянського союзу і єдиний гендерний музей в Східній Європі. Ми переконані, що проводити освітню роботу для українського суспільства в царині рівності надзвичайно важливо, навіть в часи великих труднощів, це необхідна річ для здобуття рівних прав всіх гендерів. Боротьба в цій війні мусить іти на всіх фронтах, а освіта людей, що прагнуть змін, вимагає мінімальної бази для побудови кращого майбутнього. Колекцію Харківського гендерного музею скаладають більш ніж 3000 експонатів. На даний час більшість з них поскладані в ящики у спробі їх зберегти. Умови музею більш, ніж ненадійні і не можуть забезпечити навіть заміну ламп через брак фінансування, тому огляд часто проходить при свічках чи просто при світлі короткого зимового дня.

Коли?

У січні 2015 #SaveGenderMuseum кампанія була заснована з метою допомогти цьому скромному музею, який у будь-якому іншому разі, мав би лише зачинити свої двері. Час прийшов.

Де?

Враховуючи обставини, що є зараз на Україні, #SaveGenderMuseum кампанія розроблена таким чином, що дозволяє отримувати міжнародну допомогу від кожної людини, асоціації, колективу чи групи, які можуть підтримати Музей фінансово і завдяки цьому збирати щомісячно суму орендної плати і утримувати простір, не втрачаючи жодного елемента його колекції. #SaveGenderMuseum — міжнародна онлайн кампанія, яка прагне досягти кожного куточка світу і за допомогою усіх, врятувати одноіменний центр.

Хто б хотів взяти участь?

#SaveGenderMuseum хотіла б зібрати людей/ групи, які підтримують культуру, музеї, мистецтво, історію, освіту, ідеї рівності і рівного суспільства. Художників / менеджерів / представників / асоціації та фахівців у галузі культури, музейних працівників, гендерних експертів та всіх, хто цікавиться гендерною тематикою. Будь-який внесок вітається і отримує подяку команди музею, яка працює й піклується про збереження експонатів без заробітньої платні.

Яка мета?

#SaveGenderMuseum хоче знайти людину або групу, яка змогла б забезпечити щомісячну оплату комунальних послуг, що складає 100 євро. Людина / група може безпосередньо робити фінансові внески, покриваючи всі види оплат, або обєднати зусилля з зусиллями інших. Команда GenderMuseum щиро дякуватиме всім за підтримку.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

#SaveGenderMuseum фокусується на онлайн-веб-платформi, побудованоï в якостi хаба та різних профілів в соцiальних мережах, щоб досягти найбільшого впливу на суспільне об’єднання з місцевими діями для того, щоб залучати територіальну дифузію.Широкий вибір графічних матеріалів буде доступний в Інтернеті для скачування та використання в якості символу для підтримки кампанії. Iнша пряма підтримка з вкладом або непряма, яка також високо цінується, допомагають в поширенні діяльності. Логотипи, банери, наклейки, аватари, шпалери та інші матеріали доступні для громадськості щоб завантажити і поширювати. Хрюшка-скарбничка, наклейки, значки, постери або листівки для друку на дому для того щоб відстояти ініціативу.

ЯК Я МОЖУ ПРИЄДНАТИСЯ ДО КАМПАНІЇ?

Ви можете підтримати #SaveGenderMuseum, допомагаючи оплатою повної місячної вартості або керувати кампанією помісячних зборів у Вашому осередку, місцевості, группі й серед Ваших контактів. Ми поважаємо всіх тих, кто хоче зробити це анонімно, але основна ідея — створити міжнародну професійну мережу контактів, пов’язаних з музейною сферою діяльності, мистецтвом і культурою, соціальними медіа, щоби дати їм наскільки це можливо максимум видимості й огляду і всіма доступними інструментами.
На www.save.gendermuseum.com та на сайті самого музею, Ви знайдете місце виділене для персони/групи, котрі захочуть взяти на себе цю відповідальність, коротко розповісти про них, поділитися їхними профілями, думками або будь-якою іншою інформацією, яку вони вважатимуть за необхідне.

Більш детальна інформація на: save.gendermuseum.com
Питання або пропозиції: save.gender.museum@gmail.com

СПОНСОР МІСЯЦЯ

СПОНСОР МІСЯЦЯ

[su_posts tax_operator=»69″ order=»desc»]

ОКРЕМЕ СПАСИБІ…

ОКРЕМЕ СПАСИБІ…

Олексій Денисов (Щолкіне, АР Крим, Україна, 1993)
Дар’я Меркулова (Харків, Україна, 1991)
Євгенія Мороз (Щолкіне, АР Крим, Україна, 1995)
Ірина Теглівець (Борислав, Україна, 1990)
Валерія Мусіяка ( Полтава, Україна, 1998)
Гриб Любов Василівна (Рівне, Україна, 1992)
Олеся Корнiлова (Харкiв, Украïна, 1993)
Дар’я Придибайло (Київ, Україна, 1989)
Ганна Альохiна, (Київ, Україна, 1982)
Вікторія Іванова (Харків, Україна, 1990)
Володимир Дударь (Тернопіль, Україна, 1991)
Марина Лук’яненко (Харків, Україна, 1990)

ЗАВАНТАЖЕННЯ

ЗАВАНТАЖЕННЯ

You can support us just by downloading and share our #SaveGenderMuseum design production. You are welcome to use campaign logo, stickers, posters etc. with QR-code and site address. You can find a download link below.
List of files:

DOWNLOAD .ZIP

КОНТАКТИ

КОНТАКТИ

[contact-form-7 404 "Не найдено"]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *